Zhodnoťte své finance 6 % ročně<br>se Salutem Fund | Salutem Fund

Zhodnoťte své finance 6 % ročně
se Salutem Fund

Zajímají vás investice do realit?

Volejte +420 778 112 978

Proč realitní investiční fond Salutem?

Věděli jste, že reality jsou největším investičním nástrojem v České republice? Většina investorů, kteří investují do realit, řeší palčivou otázku, zda si pořídit vlastní investiční nemovitost s nejistým výnosem v podobě nájmu, nebo zvolit pohodlné řešení a investovat do realitního investičního fondu s garantovaným minimálním výnosem 6 % ročně. Přitom odpověď je jednoduchá.
  • Salutem Fund poskytuje garantované* minimální zhodnocení 6 % ročně. To znamená, že investor ví, že svou vstupní investici rozhodně zhodnotí.
  • Salutem Fund má v portfoliu desítky nemovitostí napříč Českou republikou, tedy rozkládá riziko. To v případě vlastnictví jedné nemovitosti lze jen stěží.
  • Salutem Fund přes jednotlivé nemovitostní společnosti spravuje reality v portfoliu fondu. Investor se tak nemusí starat o obsazenost a údržbu.

Chcete také investovat do realit se Salutem Fund?

Domluvte si termín telefonního rozhovoru a my se Vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

*Garance minimálního 6% ročního výnosu je i v případě nižšího zisku, či dokonce ztráty fondu, je formou redistribuce fondového kapitálu od držitelů výkonnostních investičních akcií, které vlastní zakladatelé fondu, ve prospěch držitelů prioritních investičních akcií, kterými disponují externí investoři, a to až do výše fondového kapitálu. V praxi to znamená, že garantované minimální zhodnocení 6 % p. a., pro externího investora kryjí zakladatelé vlastním kapitálem.