Domy

horské byty Údolí Rejhotice

Dceřiná společnost fondu Salutem - Realitní IV, s.r.o., je vlastníkem rezidenčního developerského projektu Údolí Rejhotice v malebných Jeseníkách. V září/říjnu 2023 zde bude dokončena rekonstrukce prvorepublikové vily na více než dvě desítky horských bytů. Ve dvou přilehlých areálech pak naváže výstavba dalších bytových a rodinných domů s wellness centrem a navazujícími službami.

Přejít na web

bytový dům Moravská Třebová

Investiční nemovitost v srdci historického centra města Moravská Třebová. Dům je součástí řadové zástavby ve středu města, na náměstí T.G. Masaryka, které bylo roku 1980 bylo prohlášeno za městskou památkovou rezervaci. Investiční potenciál je zajištěn komerčními a rezidenčními prostorami. 8 bytových jednotek 253 m2 komerčních prostor 1.394 m2 celkové ploch

Přejít na web

Vila Hanspaulka

Vila z 30. let 20. století disponuje ve všech patrech původními prvky, jako je celodřevěné schodiště z brazilského dubu, vestavěné skříně a vitríny či repasované interiérové dveře a okna. Vila se nachází v nejžádanější lokalitě ČR, a tou je rezidenční městská část Hanspaulka na Praze 6.

rodinné domy Velké Losiny

Fond vlastní bezmála 3 hektary pozemků určených k zástavbě řadovými a samostatnými rodinnými domy v obci Velké Losiny, známé termálními lázněmi. Výstavba v ulici K Vyhlídce už probíhá, příprava dalších domů je ve fázi územního řízení a projekčních prací.

Mapa nemovitostí
v držení fondu

Strategii realitního fondu Salutem Fund jeho zakladatelé postavili na investicích do výnosových nemovitostí. Důraz při výběru kladli na diverzifikaci portfolia jak z hlediska typu realit (průmyslové, rezidenční, komerční), tak i geografického umístění (velká města versus regiony).

Preferujete osobní setkání?

Kontaktujte nás