Domy | Salutem Fund

Domy

Salutem Services, s.r.o.

Společnost má v portfoliu například rezidenční nemovitosti v centru hlavního města, které jsou určené k dlouhodobému pronájmu obsazený stabilními a spolehlivými nájemníky na dobu neurčitou. Do portfolia Salutem Services, s. r. o., patří projekt Byty v Šumperku s 12 investičními byty.

Přejít na web

Dům Moravská Třebová

Investiční nemovitost v srdci historického centra města Moravská Třebová. Dům je součástí řadové zástavby ve středu města, na náměstí T.G. Masaryka, které bylo roku 1980 bylo prohlášeno za městskou památkovou rezervaci. Investiční potenciál je zajištěn komerčními a rezidenčními prostorami. 8 bytových jednotek 253 m2 komerčních prostor 1.394 m2 celkové ploch

Přejít na web

Vila Hanspaulka

Vila z 30. let 20. století disponuje ve všech patrech původními prvky, jako je celodřevěné schodiště z brazilského dubu, vestavěné skříně a vitríny či repasované interiérové dveře a okna. Vila se nachází v nejžádanější lokalitě ČR, a tou je rezidenční městská část Hanspaulka na Praze 6.

Přejít na web

Rekonstrukce dům Ústí n. Labem

Rekonstrukce cihlového domu o 4 nadzemních podlažích je rozdělena do dvou částí. První fáze zahrnuje dokončení 41 bytových jednotek o dispozici 1+kk - 3+1. Druhá fáze zahrnuje kompletní rekonstrukci 21 jednotek plus možnou přístavbu a nástavbu o dalších 22 jednotkách.

Přejít na web

Velké Losiny koncept Shell & Core

Projekt ve Velkých Losinách nabízí oblíbený koncept Shell & Core i pro ty nejnáročnější klienty. Developer předá novostavbu svému novému majiteli dříve než je běžné, a to při dokončení hrubé stavby. V této fázi si celou věc vezme na starost interiérový architekt a navrhuje dispozici na míru majiteli. Projekt je realizován v nádherném údolí Velkých Losin, které poskytne svým novým majitelům mimo soukromí a vlastní zahrady, také výhledy do klidné a krásné přírody Jeseníků, které neomrzí. Rodinné domy - rezidenční výstavba Rozloha: 147 m2 Dispozice: 4+kk Stav: Novostavba, základová deska Status: Aktivní Stavební pozemky Rozloha: 27.842 m2 Plánovaný typ nemovitostí: Rodinné/bytové/řadové domy Stav: K výstavbě Status: Aktivní Lokalita: Velké Losiny

Přejít na web

Mapa nemovitostí
v držení fondu

Strategii realitního fondu Salutem Fund jeho zakladatelé postavili na investicích do výnosových nemovitostí. Důraz při výběru kladli na diverzifikaci portfolia jak z hlediska typu realit (průmyslové, rezidenční, komerční), tak i geografického umístění (velká města versus regiony).

Preferujete osobní setkání?

Kontaktujte nás